Susipažinkite: visagalis SEO

SEO optimizavimas | UAB “Flexibility”

Sparčiai į mūsų gyvenimą įsiveržęs internetas tapo savotiška dešiniąja ranka: jis ne tik padeda atlikti matematinius veiksmus ar tvarkyti dokumentus – tai mūsų bendravimo, integracijos į visuomenę, verslo įrankis. Galimybė kurti ir plėsti veiklą bei tarptautinėms rinkoms pasiūlyti savo prekes, paslaugas ar idėjas atvėrė itin plačius kelius tiems, kurie iki šiol neturėjo pakankamai lėšų pradėti fizinį verslą. Ypač populiarus tapo internetinių parduotuvių kūrimas, leidžiantis jas išlaikyti nesandėliuojant krūvos prekių, nesamdant didelio skaičiaus darbuotojų ir sutaupant kaštus, kurie paprastai skiriami patalpų nuomai ir komunalinėms paslaugoms. Deja, nors internetas yra platus ir neapčiuopiamas bei gali sutalpinti nesibaigiantį kiekį elektroniniu verslu užsiimančių svetainių, visoms joms vietos pirmuosiuose Google puslapiuose neužtenka. Todėl norint būti matomiems, padidinti lankytojų srautą ir pagerinti pardavimus, būtinos SEO paslaugos. Kas tai?

SEO optimizavims – kas tai?

SEO – tai tinklapių optimizavimas paieškos sistemoms. Jį apima raktinių žodžių analizė bei vidinis ir išorinis SEO. Trumpai apie kiekvieną:

Raktiniai žodžiai

Raktinių žodžių analizė reikalinga tam, kad išsiaiškintumėte, pagal kokias frazes bei žodžius jūsų prekių ar paslaugų ieško potencialūs klientai. Labai dažnai daroma klaida – bandymas pirkti reklamą ar atlikti SEO optimizavimą remiantis asmeninėmis įžvalgomis. Gali būti, kad žmonės paiešką vykdo vartodami visai kitus linksnius, žodžių junginius ar frazes, kurios padėtų pasiekti platesnę ir tikslingesnę auditoriją. Įmonė, kurios teikiamos SEO paslaugos yra kokybiškos, atliks išsamią analizę ir atrinks pačius efektyviausius raktinius žodžius.

Vidinis SEO

Vidinis SEO optimizavimas susideda iš keleto dalių. Tai techninė dalis, apimanti jūsų svetainės programavimą, meta duomenų sutvarkymas, skirtas paieškos varikliams, bei struktūros ir turinio optimizavimas. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas turiniui, kuris leidžia Google robotams greičiau ir efektyviau identifikuoti jo tematiką ir išfiltruoti raktinius žodžius, pagal kuriuos svetainė atsiduria paieškos sistemų TOP‘uose.

Išorinis SEO

Skirtingai nei vidinis SEO optimizavimas, kurio įgyvendinimui pakanka vienkartinio projekto, išorinis SEO gali būti atliekamas nuolat. Išorinio SEO paslaugos apima atgalinių nuorodų į interneto svetainę skaičiaus didinimą, netinkamų atgalinių nuorodų identifikavimą ir pašalinimą, nuorodų į nuosavą svetainę rinkimą bei jų talpinimą periodiniuose šaltiniuose (įvairūs skelbimų portalai ir pan.), darbą su socialiniais tinklais, informacijos skleidimą viešojoje erdvėje ir pan. Periodiškai atliekant šiuos veiksmus, jūsų svetainės kūrimas ir darbas su SEO pasiteisins, o tinklapyje esantis turinys taps dar aktualesnis potencialiems klientams.

By | 2017-08-22T11:24:40+00:00 August 22nd, 2017|SEO|