Loading...
PASLAUGOS 2017-08-28T12:39:59+00:00

Internetinių, elektroninių parduotuvių kūrimas

INTERNETINIŲ, ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS  – TAI PAGRINDINĖ MŪSŲ VEIKLOS KRYPTIS IR SPECIALIZACIJA

KURIAME INTERNETINES PARDUOTUVES NUO IDĖJOS IKI GALUTINIO ĮGYVENDINIMO

Per pastarąjį dešimtmetį versle, elektroninės komercijos vaidmuo neabejotinai išaugo ir vis tebeauga. Internetinės parduotuvės tapo svarbios bet kokios veiklos ar pramonės įmonėms. Šiandien internetu galima įsigyti praktiškai viską, nuo sėklų iki malūnsparnių ar lėktuvų dalių. Įmonės vadovams jau turbūt nekelia abejonių internetinės prekybos nauda ir perspektyvos ir jei įmonė vis dar neprekiauja internete tai tikrai artimiausiuose planuose numatyta plėtra internete. Tačiau augant elektroninių parduotuvių skaičiui auga ir konkurencija. Profesionalių darbuotojų trūkumas ar neadekvačiai per didelė jų kainą gali stabdyti įmonės vadovą nuo investicijų į internetinę parduotuvę arba neįsigilinus į esmę investicijos gali neatnešti norimų rezultatų.

Patikėkite savo internetinės parduotuvės kūrimo rūpesčius mums, parašykite mums arba skambinkite, pasitarkime.

Kaip męs dirbame ir nuo ko pradėti?

  1.  Jei dar neturite, padėsime jums įsigyti domeną t.y. vardą Jūsų el. parduotuvei
  2.  Nukreipsime, patalpinsime Jūsų internetę parduotuvę virtualiame serveryje t.y. Atsižvelgiant į Jūsų specifika pasiūlysime Jums optimalų “hostingo” planą, nepermokant už nereikalingas paslaugas.
  3.  Jei vis dar neturite logotipo, mes padėsime sukurti Jums individualu, originalu logotipą kuris atspindės Jūsų verslo viziją.
  4.  Parinksime, suprogramuosime el. parduotuvę išskirtinai pagal Jūsų poreikius. Pasiūlysime, parinksime optimaliausia ir patogiausia Jums turinio valdymo sistemą.
  5.  Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų sukursime, išskirtinį dizainą arba parinksime nemokamą “šabloninį” elektroninės parduotuvės dizainą.
  6. Įdiegsime visus reikalingus įrankius, modulius nuo rinkodaros iki apmokėjimo modulio, vėlgi atsižvelgdami į Jūsų verslo specifiką ir prekes.
  7.  Apmokysime, paaiškinsime kaip dirbti, sukelti prekių aprašymus nuotraukas. Bent mėnesi po parduotuvės paleidimo konsultuojame nemokamai.

Kreipkitės, bendravimas nieko nekainuoja !

Logotipu kurimas

Internetinių parduotuvių priežiūra, administravimas

Flexibility NE TIK KURIA INTERNETINES PARDUOTUVES, MES JAS TAIP PAT IR ADMINISTRUOJAME, PRIŽIŪRIME ATNAUJINAME. MŪSŲ NUOMONE ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ PRIEŽIŪRA IR ADMINISTRAVIMAS DAUG SVARBESNIS NEI PATS PARDUOTUVĖS KŪRIMAS

El. parduotuvių priežiūra, atnaujinimas bei administravimas tai sekantis žingsnis po parduotuvės atidarymo. El. parduotuvės sukūrimą arba kitaip tariant atidarymą galima būtų palyginti su vaiko gimimu arba su pastato pamatų statybos pabaiga, kai visas “džiaugsmas” dar laukiau ateity. Gimus vaikui ar pastačius pastato pamatus mes suprantame, kad reikės daug laiko, energijos ir dėmesio kol vaikas užaugs, o jei norime, kad vaikas užaugtu doras ir koptu karjeros laiptais arba, kad namas būtų šiltas gražus ir patogus, mes suprantame, kad be dėmesio reikės ir nemažai investicijų. Kaip rengti vaiką ar remontuoti, prižiūrėti pastatą, taip pat ir el. parduotuvę reikia pastoviai atnaujinti, instaliuoti naujus modulius, atnaujinti prekių aprašymus, įkelti naujas nuotraukas, pritaikyti besikeičiančioms rinkos sąlygoms, naujoms technologijoms. Palikę parduotuvę kaip ir vaiką be priežiūros vargu ar galėtume tikėtis puikių karjeros rezultatų.

Mūsų tikslas – augti, statyti, kurti tobulėti, siekti tikslų ir džiaugtis pasiektais rezultatais kartu su jumis. Elektroninės parduotuvės administratorius svarbus tiek pat kiek gera auklė Jūsų kūdikiui. Nevertėtu elektroninės parduotuvės administravimo patikėti bet kam ar žiūrėti į tai atmestinai. Kodėl vertėtu rinktis mus kaip administratorius?

1 Kokybė – gaunate profesionalias paslaugas, kiekvieną darbą atlieką savo srities specialistai, tekstų rašytojai, fotografai, programuotojai ir t.t.

2 Taupote laiką – nereikia gaišti laiko darbuotojų paieškai ar leisti valandų valandas bandant pačiam išsiaiškinti programines subtilybes, norint pakeisti nestandartinius nustatymus ir pan.

3 Taupote pinigus – samdomas darbuotojas kainuos daug brangiau nei įmonė prižiūrinti Jūsų elektronine parduotuvę. Mūsų paslaugų kainą prasideda nuo 200EUR tai daug pigiau net ir samdant elektroninės parduotuvės administratorių pusei etato ir mokant mokesčius sodrai.

4 Darbo našumas – Jums nereikės rūpintis elektroninės parduotuvės veikla, galėsite visą savo dėmesį sutelkti tik tobulinant savo produktą ir paslaugas ar aptarnavimo kokybę. Visi techniniai klausimai ir problemos – mūsų rūpestis.

5 Darbuotojų kaita – ne paslaptis, kad daugelis darbdavių susiduria su pakankamai didele darbuotojų kaita kuri kartais kelia rūpesčių kai reikia perduoti darbus, apmokyti naują darbuotoją, kuris ir vėl gali palikti įmonę arba tiesiog nepateisina lūkesčių ko pasekoje vėl gaištamas laikas, pinigai ieškant naujo darbuotojo. Dėl viso to labiausiai kenčia klientas, negaudamas kokybiško aptarnavimo, o tai reiškia prarastos pajamos. Mes visada liekam šalia, su savo kokybę ir be atostogų ar dekretinių 🙂

6 Mažiau įsipareigojimų – sutartį su mumis galite nutraukti pranešę apie tai prieš mėnesi be jokių papildomų mokesčių ar “išeitinių kompensacijų”

TURITE ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĘ KURI NEPATEISINA JŪSŲ LŪKESČIŲ? TRŪKSTA ENERGIJOS, LAIKO REZULTATAMS PAGERINTI? AR RAMYBĖS VIS NEDUODA MINTYS APIE SAVO VERSLĄ INTERNETE?

elektronine prekyba
PABANDYKIME ĮGYVENDINTI JŪSŲ IDĖJAS KARTU!

Prekių fotografavimas

PREKIŲ FOTOGRAFAVIMAS, NUOTRAUKŲ REDAGAVIMAS, APRAŠYMAS, PRITAIKYMAS ELEKTRONINĖMS PARDUOTUVĖMS

Sėkmingų elektroninių parduotuvių savininkai žino, kad kokybiška ir teisingai pateikta prekių nuotrauką bei aprašymas reiškia didesnius pardavimus. Sakoma, kad originali, teisingai perteikta nuotrauka verta tūkstančių žodžių. Bet ką nuotrauka reiškia internetinėje parduotuvėje? Praktiškai viską. Be originalios teisingai pateiktos, kokybiškos nuotraukos pirkėjui gali kilti daug abejonių ar pateikti užsakymą.

UAB “Flexibility” siūlo kokybiškas, specialiai elektroninei prekybai skirtas, prekių fotografavimo paslaugas.

  • Fotografuojame prekes internetinėms parduotuvėms, internetinei prekybai.
  • Redaguojame, optimizuojame nuotraukas pritaikant Jūsų elektroninei parduotuvei
  • Nuotraukų aprašymas

Visos paslaugos kurios telpa frazėje “Elektroninė komercija” vienoje vietoje

MŪSŲ SIEKIS TAPTI JŪSŲ VERSLO PARTNERIAIS KURIAIS JŪS GALĖTUMĖTE BESĄLYGIŠKAI PASITIKĖTI. NENORĖTUME VADINTI JŪS KLIENTAIS, NORĖTUME BŪTI JŪSŲ KOLEGOMIS

Domeno registravimas

Logotipo kūrimas

Elektroninės parduotuvės dizainas

Elektroninės parduotuvės instaliavimas

Prekių nuotraukų talpinimas

Prekių aprašymas

Optimizavimas paieškos sistemoms

Elektroninės parduotuvės atnaujinimas, naujų modulių instaliavimas

Prekių fotografavimas baltame fone

Nuotraukų redagavimas

Nuotraukų optimizavimas

Prekių nuotraukų aprašymas

VISOS PASLAUGOS
Logotipu kurimas

Vis dar abejojete?

GALVOJE SUKASI MINTYS, PLANAI KURIUOS MES GALIME PADĖTI ĮGYVENDINTI?

Parašykite mums