Loading...
APIE 2018-05-28T16:37:33+00:00

E VERSLAS, ELEKTRONINĖS, INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS

E verslas, elektroninės internetinės parduotuvės

Flexibility – specializuojamės išskirtinai elektroninių parduotuvių kūrime, jų priežiūroje, atnaujinime, administravime.

Elektroninių parduotuvių kūrimas – mūsų aistra.

Mūsų paslaugos tai elektroninių parduotuvių kūrimas, administravimas, atnaujinimas, prekių fotografavimas, nuotraukų redagavimas, nuotraukų aprašymas.

Turbūt retas verslininkas galėtu paneigti, kad internetas ir ypatingai e komercija yra jėga kurios negalima ignoruoti. Reta įmonė neturi internetinio puslapio ir reta prekybos įmonė neturi ar bent jau neplanuoja atidaryti internetinės parduotuvės. Sukurti internetinį puslapį, elektronine parduotuvę, sėdėti ir laukti sėkmės būtų naivu. Kaip ir fizinei parduotuvei taip ir parduotuvei internete reikia pastovios priežiūros, aptarnavimo, atnaujinimo, naujų funkcijų diegimo, apmokėjimo modulių atnaujinimo ir t.t. Norint pasiekti rezultatų parduotuvė negali būti tiesiog vidutinio lygio svetainė, kur klientas užsuka pasilyginti kainas. Ir jei klientas daro klaidas pirkdamas ir suma už prekes, prekių krepšelyje, nevirsta suma Jūsų banko sąskaitoje, tai nereiškia, kad klientas kvailas ir nemoka naudotis kompiuteriu, tai reiškia, kad jūsų parduotuvė, švelniai tariant, niekam tikus ir neatlieka savo funkcijos.

Priežastys kodėl elektroninė parduotuvė neparduoda, įvairios ir dažniausiai pagrįstos, tai: patirties, kompetencijos stoka, laiko trūkumas, personalo trūkumas, finansinės investicijos ir t.t.

Ne visos mažesnės ar vidutinio dydžio įmonės “gali sau leisti” įdarbinti elektroninės parduotuvės administratorių. Šiuo atveju išeitis – autsorsingas pirkti kokybiškas paslaugas iš kitos įmonės arba samdyti laisvai samdomą elektroninės parduotuvės administratorių.

Flexibility – siūlo ne tik technine pagalbą prižiūrint ir administruojant elektronines parduotuves, bet ir bendravimo paslaugas su galutiniu vartotoju su Jūsų klientu, apmokėjimo kontrolę, pristatymo kontrolę t.y. visą tai ką turėtų atlikti profesionalus samdomas elektroninės parduotuvės  administratorius.

Būtinai susisiekite su mumis dėl specialaus pasiūlymo Jums.

Apie mus

Susipažinkime

TURITE IDĖJŲ, MINČIŲ AR ABEJONIŲ? BŪTINAI SUSISIEKITE SU MUMIS, DĖL SPECIALAUS PASIŪLYMO TIK JUMS

Raimondas Pikelis

RAIMONDAS PIKELIS

+370 685 21786

Mūsų darbai

Dažniausiai mes dirbame už kadro, siekdami kuo efektyviau įgyvendinti Jūsų idėjas, čia galite pamatyti keletą pavyzdžių, kaip mes dirbame.

Mūsų darbai

Turite klausimų?

REIKIA PAGALBOS REALIZUOJANT JŪSŲ IDĖJAS?

Bendraukime