Kodėl verslui svarbus prekių fotografavimas?

Prekių fotografavimas | UAB “Flexibility”

Gyvename amžiuje, kuriame estetiškos ir dailiai pateiktos nuotraukos turi milžinišką galią. Tai įrodo socialinių tinklų Instagram ar Pinterest populiarumas, masiškai nuo lentynų šluojami išmanieji telefonai, turintys aukštos kokybės kameras, bei tūkstančius sekėjų surenkantys profiliai žmonių, kurie išpopuliarėjo vien todėl, jog geba gražiai pateikti savo kasdienę veiklą ir ją įamžinti nuotraukose. Tad ne išimtis ir verslas, kuriame produktų fotografavimas turi nemažą įtaką didinant pardavimus, pritraukiant naujų klientų ir įvedant prekių ženklus į rinką. Kaip produktų fotografiją paversti veikiančiu rinkodaros įrankiu?

Daiktų fotografavimas

Net jei prekiaujate elektronine technika ar įvairiomis smulkiomis prekėmis, kurių gamintojai kartu su specifikacijomis atsiunčia ir nuotraukas, vertėtų jų nenaudoti bei pasidaryti savo fotosesiją. Kodėl? Visų pirma, tai padės kurti kokybiškesnę SEO optimizaciją. Kadangi užsakomų gaminių platintojai naudojasi tomis pačiomis nuotraukomis ir dažnai nė nesivargina pakeisti jų pavadinimo, Google jas indeksuoja kaip vienodą turinį. Tai automatiškai kenkia jūsų puslapio reputacijai ir gali trikdyti pasiekti aukštesnius rezultatus paieškos sistemose. Žinoma, lengviausias kelias to išvengti – nuotraukas pervadinti pritaikant raktinius žodžius, tačiau reikėtų į tai pažvelgti kiek giliau. Sugebėję tuos pačius gaminius perteikti kūrybiškiau, originaliau ir pasitelkę profesionalią daiktų fotografiją, pritrauksite daugiau šiuolaikiškų vartotojų, kuriems būtinas skanus vaizdas bei turinys. Be to, tokias patrauklias nuotraukas galėsite panaudoti ir kitiems internetinės parduotuvės viešinimo kanalams, tokiems kaip socialiniai tinklai, reklamjuostės ir pan.

Maisto fotografija

Jei jūsų elektroninis verslas paremtas maisto pramone, darbas su nuotraukomis yra tiesiog būtinas. Šiandien ypač populiari maisto fotografija, kurios privalumais naudojasi visos kavinės, restoranai, prekybos centrai ir elektroninės parduotuvės, norinčios pritraukti kuo daugiau klientų ir sužadinti ne tik alkį, bet ir estetinį apetitą. Maisto fotografija užkariauja visą internetą: pastebėta, kad žmonės kur kas dažniau reaguoja į gražiai pateiktas patiekalų ar įvairių produktų nuotraukas, nei į bet kokį kitą turinį. Todėl prieš pradedant ar atnaujinant su maisto pramone susijusią veiklą, į jūsų privalomų darbų sąrašą turi būti įtrauktas produktų fotografavimas.

Kaip pasiruošti?

Galite samdyti pačius geriausius fotografijos specialistus, kurie padės jūsų prekes ar produktus pateikti įvairiais kampais, originaliai bei kūrybiškai, tačiau nepamirškite, kad tam tikrą įdirbį privalote įdėti ir jūs. Kad daiktų fotografavimas atneštų puikių rezultatų, turite gebėti perteikti fotografuojamų objektų esmę bei pagrindinius privalumus. Tokia informacija padės su nuotraukomis dirbančią komandą teisingai sudėlioti kompozicijas ir atskleisti geriausias objektų savybes, kurios atsispindės ir jūsų reklaminėse kampanijose bei pardavimams skirtame turinyje.

By | 2017-08-22T17:53:13+00:00 August 22nd, 2017|Prekių fotografavimas|